top of page

Branding

Tworzenie marki i jej strategii

Branding to szerokie rozumienie budowania świadomości o twoim profilu biznesowym, usługach i produktach w głowie Twojego klienta.
 
Elementy brandingu to :

- strategia marketingowa
- identyfikacja wizualna
- spójny layout graficzny
- projekt logo
- projekt strony www

Jednak nie tylko, są jeszcze inne punkty styczności z marką, jeśli interesuje Cię rozwój i budowanie marki to zapraszam na konsultacje


 

Konsultacje projektowe darmoweKonsultacje projektowe Ważny element, który polega na wymianie informacji co do realizacji projektu - na tym etapie ustalamy dalszy przebieg i warunki współpracy oraz ofertę cenową, jaka obowiązuje do końca projektu. 

Jednym słowem wszystko wiemy i nic nas nie zaskakuje, bo tego nikt nie lubi.

BEZPŁATNE

Identyfikacja wizualna w dobrej cenie

Identyfikacja Wizualna System narzędzi graficznych służący do promocji

i komunikacji z klientem. Za pomocą kształtów

i kolorów znajdujemy nić porozumienia z naszymi odbiorcami. Proces ten przebiega na poziomie podświadomym, dlatego warto zadbać o szczegóły. Posługiwanie się własnym systemem wizualnym bardzo ułatwia pracę nad stroną marketingową działań firmy.

INDYWIDUALNA WYCENA

Brand manual w dobrej cenie

Brand ManualCzyli instrukcja użytkowania marki oraz jej znaków, czcionek i kolorów jak również wzorów i zestawów ikon. Takie zasady, które chronią nasze elementy identyfikacji przed nieświadomą modyfikacją 

w trakcie użytkowania.  Nie jest to element konieczny, ale przydatny kiedy mamy już opracowaną konwencję komunikacji.

INDYWIDUALNA WYCENA

e-mail marketing

Strategia e-mail marketinguPrzemyślany sposób posługiwania się komunikacją mailową w celach sprzedażowych i promocyjnych. Kolejność, intensywność, treść i narracja w mailach, pozwala w pełni zaplanować proces sprzedaży produktów i zapoznawania się z ofertą.

Pozwala również stopniowo poznawać nasza usługę klientowi, który w efekcie podejmuje bardziej  przemyślaną 
decyzję zakupu. 

INDYWIDUALNA WYCENA

Lotki w tarczy na ścianie

Identyfikacja odbiorców produktu Proces ustalenia tego, kto faktycznie jest naszym klientem i jak do niego dotrzeć nie tracąc czasu na wszystkich innych, którzy niczego od nas nie kupią, a jedynie zabiorą nam czas na pytania ile

to kosztuje i dlaczego tak drogo :)

INDYWIDUALNA WYCENA

Cyfrowy social media

Opracowanie strategii komunikacji 

Plan oraz ustalenie narzędzi i sposobu realizacji jednolitej i spójnej narracji, jaką chcemy się posługiwać w komunikacji.  Coś w rodzaju swojego stylu jakiego będziemy się trzymać, bo on często generuje określone reakcje i przyciąga określonych ludzi, dlatego warto to doprecyzować i trzymać się własnej linii.

INDYWIDUALNA WYCENA

bottom of page