Grafika

Konsultacje Online

Projekty cyfrowe i do wydruku

Konsultacje projektowe

Konsultacje projektowe

Ważny element, który polega na wymianie informacji co do realizacji projektu - na tym etapie ustalamy dalszy przebieg i warunki współpracy oraz ofertę cenową, jaka obowiązuje do końca projektu. 

Jednym słowem wszystko wiemy i nic nas nie zaskakuje, bo tego nikt nie lubi.

Bezpłatne ! 

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja Wizualna

 

zestaw spójnie zaprojektowanych elementów, stanowiący podstawy dalszego działania marketingowego firmy. Można ja zamówić w całości lub w poszczególnych etapach w zależności od potrzeb i możliwości. Ważne jest to aby każdy z elementów miał swoja realna funkcję w promowaniu marki na rynku. nie robimy nic na siłę.

Indywidualna wycena 

Owoce morza

Strategie Marketingowe 

Całościowe opracowane plany działania w określonym kierunku dla danego biznesu.

Dobór działań i narzędzi, które doprecyzowują cechy marki, usług lub produktu, tak aby trafiać do określonego klienta. Całość projektu tworzona we współpracy z właścicielem biznesu, który jednocześnie uczy się to robić na własnym przykładzie.

Indywidualna wycena 

AdobeStock_171581599 [Przekonwertowany].

Projekt Logo 

Całość działań związanych z procesem tworzenia znaku marki. Proces zaczynamy od briefu i moodboardu.

Większość projektu to praca koncepcyjna - czyli wszelkie możliwe próby połączenia wielu ważnych elementów w jeden logiczny znak, który nie tylko my będziemy dobrze odbierać , ale również nasi klienci.

Indywidualna wycena

Banery do SM

Baner do Mediów Społecznościowych 

Jeden z kilku bardzo ważnych elementów marketingu cyfrowego. Może wiele powiedzieć i zastąpić przereklamowane ulotni drukowane, bo działa o wiele lepiej. Jest to nie tylko element estetyczny ,ale stanowi kluczowy punkt informacyjny i tworzy

klimat i styl naszego fanpage'a.

Warto opracować zestaw 3-5 banerów na cały rok,

aby dowolnie nimi zarządzać.

 60 ZŁ BRUTTO

Ulotka

Ulotka Jednostronna

Dzisiaj raczej już ulotka

w postaci PDF, bo takich projektów jest najwięcej.

Jest ona załączana do maili promocyjnych i kierowana na ściśle określonego grona odbiorców, bo wówczas daje naprawdę dobre efekty, szczególnie kiedy jest w formie aktywnej i generuje jakieś konkretne kroki odbiorcy.

Wycena indywidualna

Roll up reklamowy

Projekt Roll Upu 

Przydatny gadżet w przypadku

uczestnictwa w targach branżowych lub przy promocji

w miejscach publicznych - może również stanowić element wystroju w firmie. Bardzo dobrze

generuje wrażenie profesjonalizmu. Istotna jest treść baneru oraz komunikat jaki nim chcemy przekazać - przeważnie jest to promocja wprowadzanego

produktu lub usługi.

INDYWIDUALNA WYCENA

Katalog projektu

Projekt Katalogu 

Narzędzie niezbędne do odpowiedniego prezentowania produktów, szczególnie przydatny w branży meblowej, kosmetycznej, budowlanej oraz przemysłowej.

Złożony produkt wymaga opisu, zdjęć i wielu poziomów prezentacji. Tabele, wykresy, cechy produktów i ich zastosowanie i funkcjonalność,

to wszystko jest umieszczone w katalogu, który stanowi prawdziwą podstawę pracy handlowej.

Może być wydrukowany raz w formie PDF - do przesłania mailem lub umieszczenia na stronie.

INDYWIDUALNA WYCENA

Projektowanie zaproszeń

Projekt Zaproszenia 

Indywidualny i oryginalny  projekt zaproszenia na wyjątkową okazję to świetny sposób by połączyć cudowną chwilę z pięknymi dodatkami. To one właśnie - drobne szczegóły tworzą styl i estetyczne wrażenia dla nas i naszych gości. Wyjątkowe chwile, potrzebują wyjątkowej oprawy , dzięki temu tworzą nasze wspomnienia.

INDYWIDUALNA WYCENA

Kartki świąteczne

Kartka Okolicznościowa 

Papierowe lub elektroniczne nadal czarują swoim urokiem. Ich niepowtarzalny charakter również jest istotny, bo stanowi o naszym poczuciu estetyki.

Kluczowa jest jej niepowtarzalność, bo wiele z nich zachowujemy na bardzo długo, szczególnie te świąteczne i urodzinowe.

INDYWIDUALNA WYCENA

Letnie Ikony Poster

Projekt Ikon

Zestaw ikon na stronę internetową lub do identyfikacji. Element, który powstał stosunkowo nie dawno, jednak jest to również narzędzie związane z dziedziną "User Experience". 

Rozumienie ikony i jej przeznaczenia często decyduje o tym czy poruszanie się po stronie jest dla użytkownika czytelne czy odwrotnie.

INDYWIDUALNA WYCENA

  • Biały LinkedIn Icon
  • Biały Pinterest Ikona
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
Konsultacje Online