top of page

Grafika

Projektowanie grafiki na potrzeby cyfrowe i do wydruku

Grafika w biznesie to ważny element. Nikt tego nie podważa i wiadomo, że trzeba kilka projektów zlecić do wykonania. Można zatrudnić znajomego studenta informatyki, bratanka lub kuzyna, który twierdzi, że da radę. Chyba każdy kiedyś miał taki pomysł, jednak to pozorna oszczędność i ogromne ryzyko. 

Przede wszystkim tracimy czas na nieudane projekty. Nasza marka zmierza w bliżej nie określonym kierunku i trafiamy do przypadkowych klientów. Tym samym od samego początku wkrada się chaos i brak spójności. 

Doświadczenie Milimetriks nie raz dowiodło, że świetne, profesjonalne projekty graficzne wcale nie muszą być drogie. Jednocześnie wielu klientów przekonuje się, że dobra grafika i przemyślany projekt wiele zmieniają w odbiorze marki. 

 

 Dysponujemy własnym studiem graficznym, nie korzystamy z usług podwykonawców, co pozwoliło nam maksymalnie ograniczyć koszty, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Projektujemy wszelkie elementy identyfikacji wizualnej w oparciu o wiedzę z wielu dziedzin zbieraną latami. Konsultujemy projekty z grafikami w USA i Europy Zachodniej, między innymi:

- projekty logo
- projekty stron
- projekty identyfikacji wizualnej

Specjalizujemy się w tworzeniu logo, layoutów stron www, papeterii firmowej oraz grafik reklamowych. Mamy najlepsze ceny, które zawierając wszystkie prace nad projektem. 
Zrealizowaliśmy tysiące projektów – niektóre z nich znajdziesz w naszym portfolio.

Pamiętaj o jednym: cena logo czy jakiegokolwiek innego projektu graficznego nie może być jedynym kryterium wyboru wykonawcy. W naszej branży obowiązuje prosta zasada,
że tanie rozwiązania nie gwarantują ani wielkich sukcesów ani podstaw do budowania marki. 

Zamów projekt graficzny dla Twojej firmy w świetnej cenie lub skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego, fachowego doradztwa marketingowego. 

KWS i ołówek

Konsultacje projektowe

Ważny element, który polega na wymianie informacji co do realizacji projektu - na tym etapie ustalamy dalszy przebieg i warunki współpracy oraz ofertę cenową, jaka obowiązuje do końca projektu. 
Jednym słowem wszystko wiemy i nic nas nie zaskakuje, bo tego nikt nie lubi.

Bezpłatne ! 

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja Wizualna
 
Zestaw spójnie zaprojektowanych elementów, stanowiący podstawy dalszego działania marketingowego firmy. Można ją zamówić w całości
lub w poszczególnych etapach w zależności od potrzeb
i możliwości. Ważne jest to, aby każdy z elementów miał swoja realną funkcję w promowaniu marki na rynku.  
Nie ma sensu robić niczego na siłę lub dlatego, że inni tak robią, ważne aby przynosiło to wymierne skutki.

Indywidualna wycena 

Owoce morza

Strategie Marketingowe 

Całościowo opracowane plany działania w określonym kierunku dla danego biznesu.

Dobór działań i narzędzi, które doprecyzowują cechy marki, usług lub produktu, tak aby trafiać do określonego klienta. Całość projektu tworzona we współpracy z właścicielem biznesu, który jednocześnie uczy się to robić na własnym przykładzie.  

Indywidualna wycena 

AdobeStock_171581599 [Przekonwertowany].

Projekt Logo 

Całość działań związanych z procesem tworzenia znaku marki. Proces zaczynamy od briefu i moodboardu.
Większość projektu to praca koncepcyjna - czyli wszelkie możliwe próby połączenia wielu ważnych elementów w jeden logiczny znak, który nie tylko my będziemy dobrze odbierać , ale również nasi klienci.

Indywidualna wycena

Banery do SM

Baner do Mediów Społecznościowych 

Jeden z kilku bardzo ważnych elementów marketingu cyfrowego. Może wiele powiedzieć i zastąpić przereklamowane ulotki drukowane, bo działa o wiele lepiej. Jest to nie tylko element estetyczny ,ale stanowi kluczowy punkt informacyjny i tworzy klimat i styl naszego fanpage'a. Warto opracować zestaw 3-5 banerów na cały rok, aby dowolnie nimi zarządzać.

 60 ZŁ BRUTTO

Ulotka

Ulotka Jednostronna

Dzisiaj raczej już ulotka w postaci PDF, bo takich projektów jest najwięcej. Jest ona załączana do maili promocyjnych i kierowana na ściśle określonego grona odbiorców, bo wówczas daje naprawdę dobre efekty, szczególnie kiedy jest w formie aktywnej i generuje jakieś konkretne kroki odbiorcy.

Wycena indywidualna

Roll up reklamowy

Projekt Roll Upu 

Przydatny gadżet w przypadku uczestnictwa w targach branżowych lub przy promocji w miejscach publicznych - może również stanowić element wystroju w firmie. Bardzo dobrze generuje wrażenie profesjonalizmu. Istotna jest treść baneru oraz komunikat jaki nim chcemy przekazać - przeważnie jest to promocja wprowadzanego produktu lub usługi.

INDYWIDUALNA WYCENA

Katalog projektu

Projekt Katalogu 

Narzędzie niezbędne do odpowiedniego prezentowania produktów, szczególnie przydatny w branży meblowej, kosmetycznej, budowlanej oraz przemysłowej.
Złożony produkt wymaga opisu, zdjęć i wielu poziomów prezentacji. Tabele, wykresy, cechy produktów i ich zastosowanie i funkcjonalność.
To wszystko jest umieszczone w katalogu, który stanowi prawdziwą podstawę pracy handlowej.
Może być wydrukowany raz w formie PDF - do przesłania mailem lub umieszczenia na stronie.

INDYWIDUALNA WYCENA

Projektowanie zaproszeń

Projekt Zaproszenia 

Indywidualny i oryginalny  projekt zaproszenia na wyjątkową okazję to świetny sposób by połączyć cudowną chwilę z pięknymi dodatkami. To one właśnie - drobne szczegóły tworzą styl i estetyczne wrażenia dla nas i naszych gości. Wyjątkowe chwile, potrzebują wyjątkowej oprawy , dzięki temu tworzą nasze wspomnienia.

INDYWIDUALNA WYCENA

Kartki świąteczne

Kartka Okolicznościowa 

Papierowe lub elektroniczne nadal czarują swoim urokiem. Ich niepowtarzalny charakter również jest istotny, bo stanowi o naszym poczuciu estetyki.

Kluczowa jest jej niepowtarzalność, bo wiele z nich zachowujemy na bardzo długo, szczególnie te świąteczne i urodzinowe.

INDYWIDUALNA WYCENA

Letnie Ikony Poster

Projekt Ikon

Zestaw ikon na stronę internetową lub do identyfikacji. Element, który powstał stosunkowo nie dawno, jednak jest to również narzędzie związane z dziedziną "User Experience". 

Rozumienie ikony i jej przeznaczenia często decyduje o tym czy poruszanie się po stronie jest dla użytkownika czytelne czy odwrotnie.

INDYWIDUALNA WYCENA

bottom of page