Milimetriks to Ja

          Nazywam się Małgosia Łopata i  zajmuję się marketingiem cyfrowym.

   Od trzech lat tworzę własną manufakturę grafiki i brandów oraz strategii marketingowych. 

 Mam doświadczenie w pracy w wielkich zespołach oraz we współpracy z dużymi firmami, jednak wolę działać  dla rodzinnych firm i małych biznesów,  z którymi stykamy się na co dzień, bo jest to pani Ewunia nasza fryzjerka i  pan Mirek mechanik i pan Andrzej, u którego kupiliśmy meble do kuchni. To są autentyczni ludzie i moi bohaterowie, bo robią naprawdę świetną robotę i wkładają w nią swoją pasję, serce i wieloletnie doświadczenie.  Niestety nie mają czasu aby zadbać o swój wizerunek i poszukać nowych rozwiązań. Nie maja też funduszy na wielkie agencyjne projekty marketingowe, dlatego mogą się śmiało do mnie zwrócić o pomoc, nie tracąc czasu na ciągłe szukanie grafików, którzy nie do końca spełniają ich oczekiwania.

     Właśnie takim ludziom chcę tworzyć dobrze skomunikowane marki, dzięki którym się rozwiną w temacie marketingu w wydaniu cyfrowym i nie tylko, a dzięki temu będą mieli silniejszą pozycje na rynku.

 Doradzam, pomagam się podszkolić i udzielam wsparcia w wielu kwestiach , które są dla danej branży istotne, pomijając zbędne metody i wydatki z nimi związane.   Nawiązuję stałą współpracę i otaczam opieką w dziedzinie reklamy, tak aby nie trzeb było tracić na to zbyt wiele czasu.

  

"Problemem nie jest tworzenie nowych koncepcji, tylko pozbywaie się starych"

John Meynord Keynes

Misja

Cel jest prosty - stworzenie silnej i dobrze skomunikowanej marki tak aby generować wymierne zyski.

 

Funkcja Designu

Design to umiejętne, kreatywne i innowacyjne połączenie nauki, inżynierii i sztuki.

"Twoja pasja czeka aż dogoni je Twoja odwaga"

Isabelle Lafletche

RODZAJE WSPÓLPRACY

   Wszystkie projekty są wykonywane  w oparciu o dokładną umowę, w której zawarte są wszystkie szczegóły i którą tworzymy wspólnie, tak aby każda ze stron była zadowolona.  Zawsze rozpatruję opcje barterowe polegające na wymianie usług.

 

E-mail: milimetriks@gmail.com

Telefon: 669-534-747

Zapisz się na Newsletter

© 2020 by  MILIMETRIKS GRAPHIC STUDIO   |   Polityka prywatności