top of page

Jak strona www może pracować dla Ciebie, czyli zdobywaj klientów dzięki UX.Rynek stron internetowych i aplikacji jest nasycony do granic możliwości. Użytkownicy mogą wybierać spośród setek produktów spełniających ich potrzeby. Jak sprawić, żeby wybrali właśnie Twoją witrynę lub aplikację?


Jak przebić się na trudnym rynku i odnieść sukces? Na te pytania znajdziesz wiele odpowiedzi, ale najprostsza składa się z dwóch liter — UX! User eXperience, bo tak brzmi pełna nazwa, to pojęcie, które określa wrażenia użytkownika po kontakcie z produktem. Im lepsze, tym większa szansa na sukces!


Póki co, jest wciąż niewiele publikacji w tym temacie, ale kto szuka ten znajdzie.


Dzisiaj polecam wydanie kultowej książki, w całości poświęconej zagadnieniom związanym z projektowaniem funkcjonalnych witryn i aplikacji internetowych.


W trakcie lektury dowiesz się, jak przygotować system nawigacji na Twojej stronie, testować funkcjonalność witryny oraz tworzyć jej wersję działającą na urządzeniach mobilnych.


Ponadto zrozumiesz, jak użytkownicy korzystają z sieci oraz jak tę wiedzę wykorzystać do tworzenia efektownych stron WWW. Książka ta jest doskonałym źródłem wiedzy na temat tworzenia funkcjonalnych serwisów WWW, docenionym przez czytelników na całym świecie.


Dzięki tej książce:

  • dowiesz się, jak użytkownicy korzystają ze stron WWW

  • zaprojektujesz elastyczny i przyjazny system nawigacji

  • przetestujesz funkcjonalność tworzonej strony

  • wykorzystasz potencjał urządzeń mobilnych

Wszystkim, którzy tworzą trony i szukają nowych nowoczesnych rozwiązań opartych o badania polecam tę lekturę.


Książka ma ciekawy tytuł :

Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III" - Steve Krug

Pozdrawiam :)

Małgosia z Milimetriks

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page