top of page
Milimetriks Graphic Studio logo

Witaj w Milimetriks Graphic Studio

W Milimetriks Graphic Studio plan jest prosty :

Skupiamy się na stworzeniu wartości Twojej  autentycznej marki, by umieścić ją w cyfrowej rzeczywistości w postaci kilku kluczowych projektów. 

​Milimetriks Graphic Studio powstało dla małego biznesu i jego potrzeb związanych z projektowaniem graficznym i webowym. Pomagamy rozwiązywać problemy i tworzyć strategię, a tym samym wizerunek marki w oparciu o nowoczesne narzędzia, których może samodzielnie użyć każdy przedsiębiorca. 

Tworzymy nie tylko platformę współpracy online z klientami z wielu miejsc na świecie, ale również miejsce szkoleń i spotkań projektowych w Naszym stacjonarnym studio, które mieści się 

w Olsztynie przy ul. Pułaskiego 7/12B. 

Projektowanie graficzne

01

Minimalizm

Zajmujemy się małym biznesem i JDG.

Jest to priorytet aby dobrać odpowiednie rozwiązania dla tego rodzaju biznesu, bo nie wszystko się sprawdza w małej skali.

02

Prostota

Im prościej tym lepiej, więc skracamy drogę i szukamy najbardziej prostych rozwiązań zarówno w projektowaniu grafiki jak i stron internetowych i integracji. 

03

Rozwój i innowacje

Szkolenia i ciągły rozwój to gwarancja sukcesu i możliwość dalszego rozwoju firmy.  Czasami drobne zmiany i automatyzacje  mogą wiele zmienić.

04

Udział w projekcie

Zawsze tworzymy projekt z klientem i dla klienta. Praca z Nami to proces tworzenia, a nie wprowadzania komuś do głowy własnej wizji. 

05

Jasne zasady

Dbamy o to, aby każdy projekt miał swoją umowę i dokumentację, do której łatwo można wrócić w kwestiach wątpliwych

06

Rozwiązania

Jesteśmy na bieżąco ze światem grafiki cyfrowej, ale również kultury i sztuki. Śledzimy trendy i pracujemy nad tym, aby jak najmniej się nimi sugerować. 

Założycielka i Właścicielka

Małgosia Łopata

Jestem  projektantką  stron internetowych  oraz grafiki brandingowej z solidnym doświadczeniem marketingowym. 

 

Milimetriks Graphic Studio powstało w 2017 roku skupiając się na tworzeniu stron internetowych za pomocą platformy Editor X. Wix Studio budując wsparcie graficzne i marketingowe dla małych firm.

Tworząc i rozwijając swoją stronę a potem ponad 120 stron dla klientów stałam się  Expertem Wix  i mam zaszczyt popularyzować to narzędzie  w Polsce, choć wykonuję strony dla klientów z całego świata. 

 

Uwielbiam budować marki od podstaw i wprowadzać je w krajowe i międzynarodowe środowiska biznesowe.

 

Przez ostatnie pięć lat Milimetriks zmienia się i rozwija, bo oprócz stron i  projektów brandingowych wykonuje działania  w zakresie strategii marketingu cyfrowego oraz  reklamy zewnętrznej i szkoleń biznesowych z zakresu budowania marki i komunikacji.

Projektantka Graficzna/Webdesigner/Specjalista Marketingu Cyfrowego

Projektantka graficzna / Webdeveloper
Digital Marketing Specialist by Google
Ekspert Wix / Specjalista Editor X
Partner Wix

bottom of page